To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Bochnia.

Magazynier -PRACA OD ZARAZ- Kokotów

Bochnia, bocheński, Małopolskie Dodane o 12:08, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524077081
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
Aktualnie dla naszego Klienta, lidera z branży logistyki, spedycji i usług transportowych, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: KOKOTÓW - BRZEGI (okolice Krakowa)

Główne obowiązki:

- przyjmowanie dostaw dostarczanych na obszar magazynu
- załadunki towarów zgodnie z wytycznymi

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
- pracę "od zaraz"
- atrakcyjne warunki finansowe - 3500 zł brutto
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- dobra organizacja pracy własnej
- uprawnienia na wózki widłowe - UDT

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.
Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
Wyświetleń:436
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PLUS KADRA Sp. z o.o.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika