Obserwuj

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Mszczonów, żyrardowski, Mazowieckie Dodane o 09:46, 5 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 451657089

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko - Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
- Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
- Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
- Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
- Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:
- Dyspozycyjność
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- Umiejętność pracy w zespole
- Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Wybranej osobie zaproponujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie do 3 360 zł brutto z premią
- Gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach pracy
- Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
- Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie od początku zatrudnienia
- Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy
- Atrakcyjny system benefitów min: bony świąteczne oraz paczki dla dzieci
- Zorganizowany transport na linii Żyrardów – Fiege
- Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Logistics Sp. z o. o.
  • z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
  • Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
  • Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
  • Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
  • Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez Fiege Logistics Sp. z o.o.;
  • Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Logistics Sp. z o.o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  • Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
  • Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
  • Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu;
  • Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

    Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

    Ogłoszenia użytkownika Magdalena

    Specjalista ds. Personalnych

    Administracja biurowa

    21 lis

    Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

    Mszczonów, żyrardowski, Mazowieckie

    Pokaż na mapie