Obserwuj

Magazynier Niepołomice Domfloor, wolne Weekendy

Niepołomice, wielicki, Małopolskie Dodane o 19:58, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 457050945

Firma Domfloor poszukuje kandydata na stanowisko :

Magazynier
Miejsce pracy: Niepołomice

Praca od poniedziałku do piątku. Sobota oraz niedziela wolna.

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie towaru na magazyn
• Dostarczanie towaru do klientów
• Pakowanie towaru i przygotowanie do wysyłki
• Utrzymanie porządku na magazynie
• Współpraca z biurem

Wymagania:

• Sumienność, dokładność
• dobra organizacja pracy własnej
• dyspozycyjność
• komunikatywność
• sprawność fizyczna

• uprawnienia UDT na wózek elektryczny
• prawo jazdy minimum B (umiejętność prowadzenia sam. dostawczych do 3,5T )

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• ciekawą pracę w zgranym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV na adres e-mail.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 500 - 4 500 zł/mies.

Niepołomice, wielicki, Małopolskie

Pokaż na mapie