Obserwuj

Magazynier - kierowca

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 15:55, 8 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 498411586
"Nagaz Stefanowski" Sp.J. - zajmujemy się montażem, serwisem oraz sprzedażą samochodowych instalacji gazowych LPG.
Prowadzimy hurtownię części do instalacji gazowych oraz sklep internetowy www.nagaz24.pl
Poszukujemy pogodnej i aktywnej osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
• Przyjmowanie i wydawanie towarów
• Kompletacja zamówień
• Przygotowywanie wysyłek
• Pakowanie paczek
• Utrzymanie porządku w magazynie
• Współpraca z innymi działami oraz klientami firmy
• Dostarczanie dostaw do klientów

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie i rzetelność w pracy
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem
• Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Przeszkolenie
• Stabilną i interesującą pracę w rodzinnej firmie

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę "Nagaz Stefanowski" Sp.J. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r . w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika NAGAZ

Łódź, Łódzkie, Śródmieście

Pokaż na mapie