To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Kadzidło.

Magazynier - Kadzidło

Delikatesy Centrum (dawna Mila) to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 18 letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu.

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kadzidło

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,

• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

• dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy

w zespole,

• dobra organizacja pracy,

• aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - mile widziana lub gotowość do jej wyrobienia.

Podstawowe obowiązki:

• przyjmowanie towaru do magazynu w markecie,

• kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,

• kontrola stanów magazynowych,

• wykładanie i ekspozycja towaru w markecie,

• dbałość o czystość w magazynie i na sali sprzedaży.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

• niezbędne narzędzia pracy,

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę,

• samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

  • Dodane o 15:28, 24 czerwca 2020
  • Wyświetleń:928
  • ID ogłoszenia: 611586366