To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Krotoszyn.

Magazynier Drutex

Krotoszyn, krotoszyński, Wielkopolskie Dodane o 08:55, 12 marca 2019, ID ogłoszenia: 517367375

Poszukujemy Pracownika Fizycznego - Magazyniera

Miejsce pracy - Krotoszyn Ostrowska 104, w godzinach 7-15

Zakres Obowiązków:

- wydawanie ręczne towarów i za pomocą wózka widłowego,

- rozładunek towarów,

- układanie towarów na regałach,

- ogólne prace porządkowe na placu,

- sporadyczny dowóz materiałów samochodem dostawczym na kategorię B.

Wymagania:

- zaangażowanie,

- uprawnienia na wózek widłowy,

- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- dobre zarobki, które zależą od Ciebie

CV prosimy przesyłać wiadomością przez serwis, lub osobiście w siedzibie firmy, Ostrowska 104 salon sprzedaży DRUTEX

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyświetleń:410