To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Łódź.

Magazynier - branża motoryzacyjna ( Łódź )

Łódź, Łódzkie, Widzew Dodane o 13:38, 28 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499241774
Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Łódź; ul. Olechowska 69

Opis stanowiska:
- Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
- Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
- Utrzymywanie porządku na magazynie
- Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
- Współpraca z działem handlowym

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane związane z branżą motoryzacyjną
- Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
- Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
- Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:
- Stabilne warunki współpracy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 774 - pokaż numer telefonu -

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Wyświetleń:700
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Opoltrans

Handlowiec - branża motoryzacyjna ( Nysa )

Przedstawiciel handlowy

28 gru

Pomocnik Mechanika - Opole ( Brzezie ) Centrala

Mechanik / blacharz / lakiernik

4 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika