Obserwuj

Magazynier

Gniezno, gnieźnieński, Wielkopolskie Dodane o 14:26, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 494311078
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ALTOM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gnieźnie to innowacyjne rodzinne przedsiębiorstwo. Na bieżąco badamy wymagania i potrzeby rynku, proponujemy praktyczne i nowatorskie rozwiązania do kuchni, jadalni czy salonu. Potrafimy być obiektywni i nie boimy się zmian. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi – bezustannie podnosimy kwalifikacje pracowników, rozwijamy ich kreatywność i pokazujemy, w jaki sposób podejmować odpowiedzialne decyzje i osiągać zamierzone cele.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Centrum Logistyczne w Kocanowie

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towaru;
  • Terminowe przygotowywanie, kompletacja i realizacja; zamówień - praca ze skanerem;
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych;

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy wózkach wysokiego składowania;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie z dodatkiem premiowym;
  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych;

Dodatkowe benefity:

  • Bogaty pakiet socjalny: karta MultiSport, paczki i bony świąteczne, preferencyjny program pożyczek, wyprawki dla dzieci;
  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty z oferty Altom;
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Artur

Gniezno, gnieźnieński, Wielkopolskie

Pokaż na mapie