To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Koninko.

MAGAZYN SZUKA LUDZI... od zaraz /wlkp

Koninko, poznański, Wielkopolskie Dodane o 13:16, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 486494020

Grupa Akcja Job Libra Europe - Agencja Pracy Tymczasowej - Nr certyfikatu 9778
poszukuje dla swojego Klienta z branży logistycznej osób do:

KOMPLETACJI TOWARU

Miejsce: KONINKO

Zakres obowiązków:
- Kompletacja zamówień na magazynie (zbieranie,pakowanie)
- Obsługa skanera ręcznego
- Kontrola jakości i ilości towaru

Wymagania:
- Dyspozycyjności na dwie zmiany (6-14, 14-22), od pn. do pt. oraz w dwie soboty w miesiącu
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków elektrycznych
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY!!!
- Umowę zlecenie po okresie próbnym UMOWĘ O PRACĘ
- Stawka 15 ZŁ NA RĘKĘ + premia
- Codziennie darmowy obiad od firmy

NIE CZEKAJ APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!!

ZADZWOŃ 519 - pokaż numer telefonu - !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wyświetleń:324
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grupa Akcja job

Brak zdjęcia

15 zł/godz.

15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika