To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Pomorskiem.

Lotos Reda - sprzedawca na kasie lub pracownik podjazdu

Reda Dodane o 18:31, 14 listopada 2017, ID ogłoszenia: 360502464
Stacja Lotos 301 Reda Wejherowska 3
(pracownik podjazdu lub sprzedawca-kasa)

Poszukujemy osób pełnoletnich do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (1/3,1/2,3/4 etatu) w każdym wieku, również studentów (dziennych, zaocznych), uczniów- możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni lub w szkole.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (sprzedawca)
- mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna (sprzedawca)
Podstawowe zadania:
- obsługa klienta zgodnie ze standardami LOTOS Paliwa Sp. zo.o.
- obsługa systemu kasowego (sprzedawca)
- obsługa klientów na placu (pracownik podjazdu)
- dbałość o powierzone mienie
- drobne prace porządkowe

Oferujemy:
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
- elastyczny grafik,
- wynagrodzenie stałe + premie,
- stabilność zatrudnienia,
- umowa o pracę / umowa zlecenie
- możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych

Osoby zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX lub o dostarczenie CV bezpośrednio na stację Lotos Reda Wejherowska 3 do dnia 25 listopada 2017r.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w LOTOS Paliwa Sp. zo.o. oraz w spółkach zależnych grupy kapitałowej LOTOS zgodnie z ustawą z 29,08,1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Wyświetleń:10