Obserwuj

Lokal w Sukiennicach zatrudni pracowników

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 13:55, 14 maja 2019, ID ogłoszenia: 508409082

Poszukujemy pracowników na stanowiska :

  • kelner
  • osobę na pomoc barmańska / zmywak / robienie deserów lodowych - na to stanowisko nie wymagamy znajomości języków obcych

W odpowiedzi na ogłoszenie proszę wpisać na jakie stanowisko Państwo aplikują.

Miejsce pracy:

Arkady Cafe & Cocktail Bar - Sukiennice

Specyfikacja lokalu:
Kawiarnia / Cocktail Bar

W naszej ofercie znajdziecie wyśmienitą kawę włoską, pyszne tradycyjne ciasta i lody oraz szeroki asortyment koktajli alkoholowych i bezalkoholowych.

Jesteśmy wyjątkowym miejscem usytuowanym w samym centrum Krakowskiego Rynku Głównego. Mieścimy się w Sukiennicach. W podziemnej części lokalu mamy 70 miejsc siedzących. W okresie wiosenno - letnim mamy do dyspozycji dwa ogródki na płycie Rynku są usytuowane na od strony Ratusza. Pierwszy z nich ma 50 miejsc siedzących, drugi 75 miejsc siedzących. Co powoduje, że jednorazowo możemy ugościć ok. 200 osób, co w sezonie zdarza się bardzo często.

Zapraszamy do współpracy!
Bardzo ważna jest dla nas miła atmosfera w pracy. Tworzymy zgrany zespół, zawsze możemy na sobie polegać :) Dlatego poszukujemy ludzi uczciwych, otwartych, bezkonfliktowych, pracowitych, pomocnych i z optymistycznym podejściem do życia. Takich, którzy nie boją się dużego ruchu i stresujących sytuacji, które zdarzają się w tego rodzaju zawodzie.

GWARANTUJEMY:

  • elastyczny grafik dostosowany do trybu nauki (oferta jest skierowana dla osób studiujących dziennie/zaocznie, z możliwymi przerwami na wyjazdy, urlopy, praktyki itp.)
  • możliwość rozwoju (szkolenia dla osób bez doświadczenia w gastronomii oraz dla osób z doświadczeniem, które poszerzą wiedzę z win, kaw, alkoholi oraz serwisu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • konkursy motywacyjne
  • przywileje pracownicze
  • praca w zgranym, młodym i pełnym zaangażowania zespole

OCZEKUJEMY:

  • osoby posiadające aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomość standardów obsługi kelnerskiej lub barmańskiej
  • znajomości języka polskiego
  • znajomości języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • uśmiech i pozytywne nastawienie
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, punktualność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność min. 3-4 dni w tygodniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy jest dodatkowym atutem, który ułatwi odnalezienie się w nowym miejscu.
  • mile widziany status ucznia/studenta

OBOWIĄZKI:

  • obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem przez formularz.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu uzgodnienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Do przesyłanej aplikacji proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrze niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika BEATA

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie