To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódzkiem.

Lekkie prace manualne-atrakcyjna stawka!

Opis
<strong>Obecnie w związku z rozwojem naszego Klienta , który jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego poszukujemy pracowików.</strong>

<strong>Zakres obowiązków</strong>
• Dokładanie plastikowych elementów
• Kompletowanie zamówień
• Lekkie prace produkcyjne/ manualne

Co nas wyróżnia? To, że możesz te czynności wykonywać na siedząco !

<strong>Oczekiwania</strong>
• Dobry wzrok lub dobre widzenie w szkłach korekcyjnych
• Dbałość o porządek w miejscu pracy
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

<strong>Oferta</strong>
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z szybką możliwością stałego zatrudnienia w firmie
• <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki</strong>
• Pracę od pon. do pt. - <strong>WOLNE WEEKENDY</strong>
• Premię roczną
•<strong>System poleceń pracowniczych</strong>
•<strong>Dodatkową pensję w styczniu!</strong>
•Pracę w przyjaznym i otwartym środowisku pracy
• Darmowy transport pracowniczy do Strykowa (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Koluszki, Brzeziny, Łowicz, Łęczyca, Głowno, Piątek)
•Dostęp do licznych benefitów ManpowerGroup (m.in.. karta multisport,ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna)

<strong>NUMER KONTAKTOWY: 608 - pokaż numer telefonu -  </strong>
Oferta dot.pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412
  • Dodane o 07:31, 12 maja 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 530041670

Ogłoszenia użytkownika Manpower