To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Sękocin Nowy.

Lekka praca manualna dla kobiet i mężczyzn! Sękocin k. Janek!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Pracowników konfekcjonowania zamówień!

Miejscowość: Sękocin (k. Janek)

Zakres obowiązków:

  • konfekcjonowanie zamówień
  • oklejanie produktów
  • etykietowanie w języku polskim oraz angielskim

Oczekujemy:

  • Spostrzegawczości
  • Chęci do pracy i zaangażowania
  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawkę 17,80 zł brutto (dla studentów = netto!)
  • pracę od poniedziałku do piątku + co II sobota w miesiącu
  • pracę w systemie II zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:14, 10 lipca 2020
  • Wyświetleń:1013
  • ID ogłoszenia: 611969046

Ogłoszenia użytkownika Gi Group