To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie i opieka w Siemiatycze.

Lekarz Weterynarii/technik weterynarii, staż/praca

Siemiatycze, siemiatycki, Podlaskie Dodane o 09:38, 19 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 426296509
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Gabinet Weterynaryjny w Grodzisku (powiat Siemiatycki) zajmujący się profilaktyką i leczeniem zwierząt gospodarskich (bydło) szuka do pracy/na staż lekarza weterynarii bądź technika weterynarii. Forma współpracy do uzgodnienia(spółka, etat)

Obowiązki i wymagania:
- wyjazdy terenowe
- prowadzenie dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej
- kultura osobista i sumienność
- nie wymagamy doświadczenia (mile widziani absolwenci lub absolwentki)
- chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy:
- samochód służbowy
- zmianowy system pracy
- przyjazną i otwartą atmosferę
- zarobki ustalane indywidualne zależne od formy współpracy(umowa o pracę, samozatrudnienie) i doświadczenia
- zaplecze laboratoryjne
- szkolenia i rozwój
- pomoc w znalezieniu mieszkania

Jeśli masz pytania i jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt a na pewno się dogadamy.
nr tel. 694 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:776