To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Warszawa.

Kucharz (Sous chef/chef de partie)

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 17:10, 25 marca 2019, ID ogłoszenia: 515698779
13 zł/godz.
Praca w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i rozwijasz swoje umiejętności?
Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj jako kucharz!
Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

- pracę w najlepszych hotelach w Irlandii, dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, demi chef, chef de partie lub sous chef
- możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym zespole
- dobre zarobki na warunkach irlandzkich
- zapewnione zakwaterowanie
- darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz

zadania

- przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardem hotelu
- kontrola właściwego wykorzystania produktów
- przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny
- współpraca z zespołem

oczekujemy

- doświadczenia w zawodzie kucharza
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
- dyspozycyjności do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta pracy tymczasowej
Wyświetleń:302
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra Węgorowska

pracownik/-ca produkcji