Obserwuj

Kucharz - kuchnia cateringowa

Warszawa, Mazowieckie, Wawer Dodane o 03:15, 17 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 430864691
Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie, interesuje Cię zdrowe odżywianie i kuchnia fit ta praca jest dla Ciebie.

Firma cateringowa poszukuje kucharza.

Opis stanowiska.

Do zadań będzie należało:

- Gotowanie i przygotowanie potraw zgodnie z recepturami.
- Dbałość o jakość i estetykę podawanych potraw
- Racjonalne gospodarowanie towarem
- Utrzymanie właściwego stanu higieniczno – sanitarnego pomieszczeń kuchni, sprzętu kuchennego i zaplecza
- Zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni

Od kandydata oczekujemy:

- Doświadczenia w kuchni cateringowej, bankietowej, hotelarskiej
- Minimum cztery lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Umiejętności pracy w zespole
- Gotowości do pracy zmianowej i weekendowej
- Punktualności, zaangażowania, rzetelności
- Samodzielności, inicjatywy, zmysłu estetycznego
- Książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
- Darmowy parking
- Praca w przyjaznej atmosferze
- Stawka uzależniona od umiejętności.
- Gwarantowane minimum 170 godzin miesięcznie.

Lokalizacja pracy: Warszawa Wawer - Wał Miedzeszyński

WYNAGORDZENIE NETTO W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI :
18 - 22 zł za godzinę

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Janis

22 - 27 zł/mies.

Warszawa, Mazowieckie, Wawer

Pokaż na mapie