To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Kraków.

Kraków: Kasjer biurowy z doświadczeniem (także osoby niepełnospr.)

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 11:08, 2 maja 2019, ID ogłoszenia: 525377800

Stanowisko: Kasjer biurowy

Miejsce pracy: Kraków

Wymagane doświadczenie przy obsłudze gotówkowej.

Praca także dla osób niepełnosprawnych.

PRZED WYSŁANIEM CV PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z TREŚCIĄ OGŁOSZENIA

Opis stanowiska:

- obsługa klienta,

- czynności biurowe,

- przyjmowanie i wypłata należności,

- rozliczanie gotówki.

Praca nie może być traktowana jako dodatkowa.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z gotówką i klientem,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- asertywność,

- wiek minimum 22 lata,

- wiarygodność płatnicza (potwierdzona raportem z BIK),

- samodzielność,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w uzgodnionej formie,

-pracę w wymiarze 8 godz. dziennie, od poniedziałku do piątku,

- samodzielne stanowisko pracy,

- wynagrodzenie - 12,50 zł / godz. netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, w którym wyraźnie należy zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności.

Wyświetleń:552

Ogłoszenia użytkownika Firma

Brak zdjęcia