Obserwuj

KOSZALIN Punkt przyjmowania zakładów MILENIUM

Koszalin, Zachodniopomorskie Dodane o 14:19, 21 maja 2019, ID ogłoszenia: 530543915

 Firma bukmacherska Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. poszukuje osoby do punktu przyjmowania zakładów - obsługa klienta.

Miejsce pracy : KOSZALIN

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę komputera, przyjmowanie kuponów, dbanie o dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

· znajomość obsługi komputera,

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

· wysoka kultura osobista,

· komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

· zaangażowanie,

· mile widziane doświadczenie w handlu lub usługach,

· mile widziane zainteresowanie tematyką sportową,

· praca w systemie zmianowym 7 dni w tygodniu

- zaświadczenie o niekaralności (przy zatrudnieniu zwracamy koszt).

OFERUJEMY:

· atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

· profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,

· miłą i przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Góra moich danych osobowych w postaci: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail na potrzeby prowadzonego obecnie przez Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze postępowania rekrutacyjnego na stanowisko obsługi punktu przyjmowania zakładów.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach dalszych rekrutacji dodaj także klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Góra moich danych osobowych w postaci: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail na potrzeby prowadzonych w przyszłości przez Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze działań rekrutacyjnych”.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dominika

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
14 - 15 zł/godz.

Koszalin, Zachodniopomorskie

Pokaż na mapie