Obserwuj

Kosmetolog

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 19:23, 25 lutego 2019, ID ogłoszenia: 490586533

Elit | Spa Ambasada Urody i Piękna zatrudni osobę na stanowisko: KOSMETOLOG

Miejsce pracy: Rzeszów

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Wykonywanie zabiegów na twarz (m.in. zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające, peelingi chemiczne)

- Wykonywanie zabiegów na ciało (m.in. depilacja laserowa, endermologia, masaże oraz rytuały)

MILE WIDZIANE

- umiejętność wykonywania manicure i pedicure

WYMAGAMY

- co najmniej kilkuletniego doświadczenia w branży kosmetycznej

- praktycznej umiejętności wykonywania ww zabiegów oraz obsługi sprzętów kosmetycznych (w tym podstawowych urządzeń typu hi-tech)

- umiejętności pracy z klientem oraz przeprowadzania konsultacji kosmetologicznych

- samodzielności oraz odpowiedzialności

- wysokiej kultury osobistej oraz pasji do pracy

OFERUJEMY

- bardzo dobre warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie, na które składają się: podstawa + prowizja od wykonanych zabiegów + prowizja od sprzedanych kosmetyków

- atrakcyjny wewnętrzny pakiet socjalny

- szkolenia wprowadzające

- jasne zasady pracy oraz współpracy

- pracę w nowocześnie wyposażonym i zarządzanym gabinecie.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Elit Spa

Brak zdjęcia

stylista fryzur/ fryzjer

Fryzjer / kosmetyczka

6 mar

Rzeszów, Podkarpackie

Pokaż na mapie