Obserwuj

Koordynator ds. komunikacji w projekcie z językiem niemieckim

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 12:41, 31 marca 2019, ID ogłoszenia: 519656195

Vertrapol jest spółką zajmująca się delegowaniem pracowników do Niemiec. Nasza oferta skierowana jest głównie do dużych i średnich firm działających na terenie Niemiec. Obecnie, do naszego Zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klienta zagranicznego oraz oddelegowanych pracowników
  • Nadzór nad jakością usług dostarczanych przez firmę
  • Prowadzenie rozmów z pracownikami w celu nadzoru ich pracy w Niemczech
  • Szukanie mieszkań dla pracowników
  • Bieżące rozwiązywanie problemów zw. z kontrahentem oraz oddelegowanymi pracownikami
  • Cotygodniowe raportowanie do Project Managera oraz Zarządu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Łatwość nawiązywania kontaktu telefonicznego

Oferujemy:

  • kreatywne, stanowisko pracy dające realny wpływ na kształtowanie działań firmy
  • niekorporacyjny klimat organizacji
  • umowę o pracę lub inne, dogodne dla kandydata, formy zatrudnienia
  • szkolenia w ramach ustalonej ścieżki rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vertrapol Sp. K. z siedzibą w Otrębusach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Vertrapol Sp. K. z siedzibą w Otrębusach przy ul. Kępińskiej 90. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika FUNDACJA VERTRAPOL sp.k.

Brak zdjęcia

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów

Pokaż na mapie

FUNDACJA VERTRAPOL sp.k.

Odpowiada szybko Super!
Ten użytkownik odpowiada zwykle w ciągu godziny
Na OLX.pl od sty 2019 Ogłoszenia użytkownika