To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Jastrzębie-Zdrój.

Konsultat/ka ds. Assistance Health - praca w Ostravie

Jastrzębie-Zdrój, Śląskie Dodane o 02:09, 9 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 481402549
3 500 - 4 000 zł/mies.
Konsultat/ka ds. Assistance Health

Miejsce pracy: Ostrava
Nr ref.: MPI/09/2018

Twoje obowiązki:

• Odbieranie połączeń telefonicznych od klientów oraz organizowanie świadczeń medycznych i opiekuńczych dla naszych Klientów
• Weryfikacja danych oraz przysługujących Klientom serwisów (np.: rehabilitacja, transport medyczny, dostarczenie leków lub sprzętu rehabilitacyjnego)
• Umawianie wizyt i badań lekarskich w placówkach medycznych
• Udzielanie porad medycznych oraz informacji o produktach ubezpieczeń zdrowotnych
• Współpraca z placówkami medycznymi

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
• Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Odpowiedzialność, cierpliwość, empatia, przyjazne nastawienie
• Obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
• Szeroki pakiet benefitów (m.in. kupony lunchowe, dofinansowanie nauki języków, zniżki na ubezpieczenia, zdrowe owoce oraz pyszną kawę bez limitu)
• Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
• Komfortowe warunki pracy oraz doskonałą lokalizację w samym centrum Ostravy

APLIKU JUŻ DZIŚ!
Wyświetleń:656
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AXA Partners

Brak zdjęcia

Praca z językiem angielskim - konsultant telefoniczny - Ostrava

Obsługa klienta / call center

wczoraj
11:01

od 3 500 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

wczoraj
10:59

wczoraj
10:58

wczoraj
10:26

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika