Obserwuj

Kierownik Restauracji , CZĘSTOCHOWA

Częstochowa, Śląskie, Lisiniec Dodane o 18:50, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493167648
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Do jednej z naszych spółek ASPEN RES Sp. z o.o. poszukujemy ambitnych osób do pracy w kantynie

KIEROWNIK RESTAURACJI
Miejsce pracy: Częstochowa

CEL STANOWISKA: Efektywne zarządzanie restauracją pracowniczą oraz relacjami z Klientem

ZADANIA:
• Zarządzanie restauracją pracowniczą zgodnie ze standardami firmy
• Zarządzanie menu restauracji i udział w jego tworzeniu
• Zarządzanie budżetem oraz optymalizacja kosztów
• Zarządzanie personałem i kształtowanie dobrej atmosfery
• Organizacja pracy, delegowanie zadań i kontrola ich realizacji
• Prowadzenie działań marketingowych i budowanie wizerunku firmy
• Bieżące administrowanie funpage w mediach społecznościowych
• Bieżący kontakt z Klientem oraz budowanie długotrwałych relacji
• Bieżący nadzór nad jakością obsługi gości
• Badanie satysfakcji Klienta oraz inicjowanie i wprowadzanie zmian

WYMAGANIA:
• Wykształcenie gastronomiczne lub z zakresu zarządzania
• Kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży usług gastronomicznych, hotelowych
• Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
Umiejętności komunikacyjnych, budowania i utrzymywania relacji
• Umiejętności podejmowania decyzji managerskich
• Umiejętności planowania i organizowania
• Samodzielności w działaniu
• Proaktywnej postawy biznesowej
• Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
• Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• System szkoleń
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
• Miła i przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Technik obiektu Rybnik- Makro