To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w HR w Mazowieckiem.

Kierownik Projektu Agencji Rekrutacyjnej

Opis
<p><strong>Opis stanowiska:</strong></p><p>Poszukujemy osoby, która będzie prowadziła rekrutację 360 i jednocześnie budowała swój własny zespół </p><p>&nbsp;</p><p>Za pracę w tym projekcie osoba otrzyma udziały w zyskach całkowitych projektu, rozwinie własny projekt.</p><p>&nbsp;</p><p>Stanowisko to wiąże się z dużą perspektywą rozwoju zarówno osobistego jak i finansowego.</p><p>&nbsp;</p><p><strong>Opis stanowiska:</strong></p><p></p><ul><li>zarządzanie projektem rozwoju Agencji Rekrutacyjnej</li><li>prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm medycznych</li><li>organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów</li><li>zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach</li><li>aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy</li><li>prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych</li><li>wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych</li><li>realizowanie uzgodnionych celów biznesowych</li><li>dbanie o wizerunek firmy wobec klientów</li></ul><p></p><p><strong>Wymagania:</strong></p><p></p><ul><li>doświadczenie w pracy w zakresie rekrutacji minimum 2 lata</li><li>mile widziane wykształcenie wyższe z obszarów ZZL, psychologii,</li><li>zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,</li><li>wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,</li><li>dyspozycyjność</li><li>samodzielność oraz dyscyplina w działaniu,</li><li>prawo jazdy kat. B.</li><li>gotowość pracy w warunkach zbliżonych do działalności gospodarczej</li></ul><p><strong>Oferujemy:</strong></p><p></p><ul><li>stanowisko kierownika rozwoju projektu Agencji Pracy dla lekarzy</li><li>oferujemy umowę B2B lub umowę zlecenie – szukamy kierownika projektu, który będzie</li><li>zarządzał w przyszłości całą firmą rekrutacyjną.</li><li>oferujemy bardzo wysoki procent od współpracy i dużą bazę klientów oraz znajomości na rynku</li><li>możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,</li><li>przyjazne środowisko pracy,</li><li>dużą swobodę przy realizacji zadań</li></ul><p>Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!&nbsp;</p><p>Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!&nbsp;</p><p>Będziemy się kontaktować się z wybranymi kandydatami.</p><p>Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.</p><p>Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez&nbsp;INSTYTUT DENTALWAY Kamil Kuczewski&nbsp;z siedzibą w Goworowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.</p><p>Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.</p><p></p><p>Informujemy, że Administratorem danych jest&nbsp;INSTYTUT DENTALWAY Kamil Kuczewski&nbsp;&nbsp;z siedzibą w Goworowie przy ul. Przechodniej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.</p><p></p>
  • Dodane o 20:19, 29 grudnia 2019
  • Wyświetleń:6
  • ID ogłoszenia: 576566603