Obserwuj

Kierownik Działu Handlowego

Kętrzyn, kętrzyński, Warmińsko-mazurskie Dodane o 11:52, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 488988171

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- Kierownik Działu Handlowego

Miejsce pracy: Kętrzyn i Węgorzewo

Zadania:

·        Kontrola i nadzór nad podległym Działem

·        Nadzorowanie limitów kupieckich

·        Nadzorowanie szkoleń i instruktarzy

·        Realizowanie wytycznych nakreślonych przez Zarząd

Spółki w stosunku do podległego Działu

·        Sporządzanie miesięcznych zestawień czasu pracy

pracowników oraz przekazanie ich do kadr/księgowości

·        Nadzorowanie magazynu opon do odsprzedaży i na

potrzeby własne

·        Nadzorowanie magazynu paliw płynnych, olejów i działów sprzedaży

·        Zamawianie asortyment do odsprzedaży na stacjach

paliw i serwisie ogumienia

·        Nadzorowanie zamówień materiałów bieżących

niezbędnych do funkcjonowania Działu, oraz weryfikacja i

zatwierdzanie faktury

·       Nadzorowanie prawidłowego obieg i przechowywanie

dokumentacji w podległym Dziale

·        Aktywny udział w budowie założeń budżetowych w

zakresie objętym odpowiedzialnością z tytułu

zajmowanego stanowiska

·        Kontrola budżetu w zakresie odpowiedzialności

wynikającej z zajmowanego stanowiska

·        Nadzór nad gospodarką odpadową

·        Prowadzenie dokumentacji związanej z przebiegiem i

wymianą opon w autobusach.

·        Monitorowanie prawidłowej eksploatacji opon

·        Dbałość o wyposażenie stacji paliw, serwisu ogumienia,

oraz przeprowadzanie okresowych kontroli wyposażenia i

prowadzenia kart kontroli,

Wymagania:

·        wykształcenie min. średnie

·        min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w

Dziale Handlowym m

·        doświadczenie na stanowisku kierowniczym

·        wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

·        umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

·        Znajomość MS Office

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie wewnątrz dużej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arriva Bus

Brak zdjęcia

Dyspozytor - Kozienice

Kierowca / kurier

dzisiaj
14:42

Dyspozytor - Dęblin

dzisiaj
14:13

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kętrzyn, kętrzyński, Warmińsko-mazurskie

Pokaż na mapie