To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Łódź.

Kierowniczka klubu nocnego, ok. 7-8 tys. netto/msc, Łódź

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 16:31, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 490185464
7 000 - 8 000 zł/mies.

W związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym otwieraniem nowych placówek poszukujemy osoby na stanowisko managerki NightClubu.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy pakiet szkoleń z zakresu zarządzania oraz budowania autorytetu - przed rozpoczęciem współpracy, za które kandydat/ka otrzymuje gratyfikację finansową. Szukamy osób o silnym charakterze, nakierowanych na cel i posiadających determinację w dążeniu do niego. Jednocześnie stawiamy na osoby młode, przebojowe, które bez problemu odnajdą się w nowym środowisku, które zważając na branże klubów nocnych, posiada odmienną specyfikę pracy, zarządzania oraz zatrudnionego personelu.

Dla osób zainteresowanych zmianą miejsca zamieszkania, bądź lubiących podróżować posiadamy lokale w centrach największych polskich miast (Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice, Rzeszów, Lublin, Toruń, Zakopane) oraz w stolicach europejskich. Zapewniamy zakwaterowanie oraz zwrot kosztów związanych z przejazdami (samochód, PKP, samolot). Zapewniamy mieszkanie służbowe zlokalizowane blisko miejsca pracy.

*Miejsce pracy: Łódź

*Etat: 5 dni w tygodniu

*Godziny pracy: 20:00-05:00/06:00 (+/-)

*Forma rozliczenia: tygodniówki

Wymagania:

- wiek do 35 roku życia (opcjonalnie)

- dyspozycyjność do pracy na pełen etat, 5 dni w tygodniu (do wyboru od poniedziałku do niedzieli), w godzinach nocnych

- cechy przywódcze: asertywność, determinacja, charyzma, silny charakter

- elastyczne i kreatywne myślenie

- chęć do nauki

Obowiązki:

- kontrola pracy personelu

- delegowanie zadań

- rozliczanie zmiany

- dbanie o wynik finansowy lokalu

- ustalanie grafików

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 7000 - 8000 netto miesięcznie), składające się ze stałej podstawy oraz prowizji od utargu, wypłacane co tydzień, zawsze na czas

- pakiet szkoleń przed rozpoczęciem współpracy (wypłata wynagrodzenia szkoleniowego w systemie "tygodniówek", na bieżąco)

- możliwość rozwoju w strukturach firmy, zdobycie nowego doświadczenia zawodowego, pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.

Wyświetleń:586

Ogłoszenia użytkownika Red Cash 2art Sp. z o.o.

Brak zdjęcia

od 4 000 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

od 3 800 zł/mies.do 4 200 zł/mies.