Obserwuj

Kierowca Kategoria C

Białystok, Podlaskie, Białostoczek Dodane o 13:27, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 432278075
Kierowca kategoria C

Miejsce pracy: województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie
Praca polega dystrybucji przesyłek paletowych (artykuły różne). Auta - z windą.

Zakres obowiązków:

- przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
załadunek i wyładunek przewożonego towaru
- prawidłowe zabezpieczenie towaru
- odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów.

Wymagania:

- prawo jazdy kat C
- punktualność
- sumienność (dobra organizacja pracy)
- aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy
- aktualne badania psychotechniczne

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę w pracy
- szkolenia z zakresu ADR oraz czasu pracy
- pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Białystok, Podlaskie, Białostoczek

Pokaż na mapie