To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Jaworzno.

Kierowca kat. C+E Eko-Jumir Sp. z o.o.

2 400 - 5 000 zł/mies.

Firma Eko-Jumir Sp. z o.o. ze względu na dynamiczny rozwój zatrudni osobę na stanowisko:

Kierowca KAT C +E

Opis stanowiska:
- Wykonywanie zleceń odbioru odpadów samochodem ciężarowym od przedsiębiorstw z terenu Śląska i województw sąsiadujących
- Załadunek i rozładunek odpadów

Wymagania:
- Prawo jazdy kat C +E
- Komunikatywność, kreatywność, punktualność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
- Mile widziane doświadczenie zawodowe
- Miejsce zamieszkania w okolicach Jaworzna [loco Jaworzno – Zakłady Chemiczne Organika Azot S.A. teren naszej bazy]
- Karta kierowcy

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny Etat
- Stabilne zatrudnienie
- Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do bazy)
- Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodane o 10:20, 11 marca 2020
  • Wyświetleń:5037
  • ID ogłoszenia: 470224451

Ogłoszenia użytkownika Eko-Jumir Sp. z o.o.