To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Kierowca Ciagniki Siodlowe kat. CE, (95), ADR

10 000 - 14 000 zł/mies.

Poszukujemy kierowców na ciągniki siodłowe.

Prawo jazdy CE (95) z uprawnieniami ADR.

codzienny zjazd do bazy.

Możliwość taniego zakwaterowania.

Weekendy wolne.

Nie pracujemy w systemie!

Wyjazdy do polski na dłuższy okres np. (tydzień), w ramach

urlopu płatnego lub bezpłatnego.

Okres próbny 6 M-cy następnie bezterminowe zatrudnienie.

Zadania i cele:

Transport towarów, w tym ADR-y (Farby itp.)

Praca w obrębie ok. 200-250 kilometrów od bazy.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy kierowcy na ciągnikach

siodłowych z naczepami.

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego dobrze

widziana

Prawo jazdy kat. CE, (95), ADR.

Gotowość szybkiego wyjazdu do Niemiec.

Warunki zatrudnienia:

 Umowa o pracę (na warunkach niemieckich),

wynagrodzenie na początek w wysokości:

2.000,-€ następnie 2.100,-€ - 2.300,-€ (netto).

Praca w systemie ciągłym (pięć dni w tygodniu),

każdego dnia zjazd na bazę.

Firma nasza znajduje się w okolicach Baden-Baden.

  • Dodane o 11:40, 16 grudnia 2019
  • Wyświetleń:14740
  • ID ogłoszenia: 521621261

Ogłoszenia użytkownika Witold