To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Gdynia.

KIEROWCA C+E CE C + E ... trójmiasto

Gdynia, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 23:48, 19 listopada 2018, ID ogłoszenia: 494406302

Poszukujemy kierowcy na zestaw ciągnik+naczepa (kat. C+E)

Kierowca będzie realizował transport kontenerów morskich w relacji z Gdyni/Gdańska – CAŁA POLSKA – i powrót do Gdyni/Gdańska, siedziba firmy oraz baza transportowa znajduje się w Gdyni w bliskiej odległości od terminala BCT w Gdyni.

Ciągniki wyposażone w przetwornicę prądu, drukarkę.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny

Wymagania:

- prawo jazdy kat C+E

- ukończony kurs przewozu rzeczy

- karta kierowcy

- umiejętność organizacji czasu pracy

Obowiązki:

- prowadzenie samochodu ciężarowego w transporcie krajowym (kontenery morskie)

- dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu i naczepy

Oferujemy:

- weekendy w 99% w domu

- nowoczesne, utrzymane w bdb stanie ciągniki siodłowe

- stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

- transport odbywa się przez porty w Gdyni i Gdańsku

Wyświetleń:1453