Obserwuj

Kierowca autobusu miejskiego - praca w Warszawie

Zamość, Lubelskie Dodane o 11:01, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490807795
Business Line Support dla firmy będącej liderem rynku w obsłudze autobusowego transportu miejskiego w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca autobusu miejskiego w Warszawie
region pracy: aglomeracja warszawska

Zadania
prowadzenie autobusu w komunikacji miejskiej w aglomeracji warszawskiej - nowe autobusy od 2016r. - 9, 12 i 18 metrów długości z automatyczną skrzynią biegów i klimatyzacją

Wymagania:
- prawo jazdy kat. D
- świadectwo kwalifikacji na przewóz osób kod 95
- zaświadczenie o niekaralności z KRK nie starsze niż 3 miesiące

Oferta
- umowa o pracę
- wysokie wynagrodzenie + premie regulaminowa
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- dla pracowników spoza Warszawy oferta zakwaterowania
- firma zapewnia odzież służbową wraz z obuwiem
- bardzo bogate świadczenia socjalnye: premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna, bezpłatna karta komunikacji miejskiej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Handlowiec - Gorzów Wielkopolski

Przedstawiciel handlowy

5 lis

Handlowiec - Katowice

5 lis

Handlowiec - Białystok

5 lis

O firmie

Rekrutacje pracowników etatowych

Agencja Pracy tymczasowej dla procowników sezonowych i kontraktowych

Programy Outplacement w zakresie aktywizacji zawodowej

Szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania i kierownai zespołami, ogranizacji pracy, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych
... czytaj więcej