To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Białystok.

KFC kierowca/dostawca -Auto służbowe STATOIL

Białystok, Podlaskie, Wysoki Stoczek Dodane o 16:21, 23 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509234022
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Restauracji KFC poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca-Dostawca, z zapewnionym autem

Twoje  zadania:
• Dostarczanie zamówień zgodnie zestandardami   Restauracji  KFC

Nasze wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

Oferujemy:
• Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• Zapewniamy uniform pracowniczy, szkolenie
• Zapewniamy posiłek pracowniczy
• Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
Wyświetleń:2432
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFC

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika