Kawiarenka Internetowa Skarżysko-Kamienna

1 000 - 6 000 zł/mies.
PRACA OD ZARAZ !

Poszukujemy pracowników do salonu w Skarżysko-Kamienna

20 zł/godz juz na ręke plus napiwki

Wymagania:

sumienność,
uczciwość,
odpowiedzialność,
zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań,
nastawienie na długotrwałą współpracę, gotowych do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe obowiązki:

obsługa klienta
dbanie o czystość w lokalu
obsługa urządzeń

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Profesjonalne wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi)

CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM PROSIMY POSYŁAĆ PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY
Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
  • Dodane z telefonu o 09:12, 13 września 2020
  • Wyświetleń:776
  • ID ogłoszenia: 628201795

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna, skarżyski, Świętokrzyskie

Ogłoszenia użytkownika Ryszard