Obserwuj

Kasjer / Sprzedawca, sklep Delikatesy Centrum - Rotmanka

Rotmanka, gdański, Pomorskie Dodane o 11:50, 14 września 2018, ID ogłoszenia: 237909973

Poszukujemy pracowników do sklepu spożywczo-przemysłowego "Delikatesy Centrum" w Rotmance Al. Piłsudskiego 20.

WYMAGANIA:
-wykształcenie średnie lub zawodowe;
-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym;
-gotowość do pracy w systemie zmianowym;
-umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;
-kultura osobista;
-życzliwość;
-pozytywne nastawienie do ludzi.

PODSTAWOWE ZADANIA:
-obsługa klienta zgodna z obowiązującym standardem;
-obsługa systemu kasowego;
-dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;
-aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

OFERUJEMY:
-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

DODATKOWE INFORMACJE
Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą
prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod nr 608 - pokaż numer telefonu - .

Prosimy o załączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Arkadiusz

Brak zdjęcia

od 2 700 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

2 700 - 3 200 zł/mies.

Rotmanka, gdański, Pomorskie

Pokaż na mapie