To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kwidzyn.

Kasjer/ka - Wynagrodzenia Tygodniowe! - Kwidzyn

Kwidzyn, kwidzyński, Pomorskie Dodane o 13:10, 25 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 397860697
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Opis stanowiska:
- obsługa klienta
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala
- rozliczanie na koniec zmiany ze środków

Wymagania:
- pełnoletniości
- aktualnej książeczki sanepidu
- dyspozycyjności do pracy w tygodniu lub weekendy

Oferujemy:
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną - do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.pl

lub :

KONTAKT TELEFONICZNY: 884 - pokaż numer telefonu - lub 883 - pokaż numer telefonu -

ZGŁOSZENIA OSOBISTE : Od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 FallWork Sp. z o.o. Biuro w Gdańsku - Zieleniak ul. Wały Piastowskie 1 / LOK. 613 - VI p, Gdańsk

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Wyświetleń:1548

Ogłoszenia użytkownika FallWork

Brak zdjęcia

od 17 zł/mies.do 21 zł/mies.

Referent ds. Obsługi Kancelaryjnej

Administracja biurowa

13 lip

od 3 300 zł/mies.do 3 400 zł/mies.

Konsultant Contact Center - Gdańsk Centrum

Obsługa klienta / call center

11 lip

2 800 zł/mies.