BRICOMARCHE to międzynarodowa sieć handlowa branży „DOM i OGRÓD” działająca w Polsce od 20 lat ramach Grupy Muszkieterów.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób do punktu sprzedaży na stanowisko:

KASJER

Miejsce pracy: Sulechów, ul. Południowa 5A, punkt sprzedaży BRICOMARCHE.

Zadania:

-            profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami przyjętymi w firmie

-            obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych

-            dbanie o porządek na dziale kas

Wymagane kwalifikacje:

-            doświadczenie na podobnym stanowisku

-            umiejętność pracy w zespole

-            zaangażowanie w powierzone zadania

-            odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność

-            umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

-            gotowość do pracy w systemie zmianowym

-            mile widziana znajomość branży budowlano-ogrodniczej

Oferujemy:

-            stałe wynagrodzenie + premia,

-            szkolenia podnoszące kwalifikacje z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, itp.

-            możliwość rozwoju zawodowego

-            zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Termin składania aplikacji do 15 czerwca 2020 r.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

  • Dodane o 10:28, 27 maja 2020
  • Wyświetleń:3708
  • ID ogłoszenia: 514710881

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Sulechów, zielonogórski, Lubuskie