Obserwuj

K: Pracownik RECEPCJI - umowa o pracę

Katowice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 16:57, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490243099

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rozrywkowym

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w kasynie na stanowisku:

PRACOWNIK RECEPCJI

Miejsce pracy: KAtowice

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ
• Profesjonalne szkolenie oraz wsparcie w trakcie wykonywania pracy
• Możliwość awansu i rozwoju
• Pakiet medyczny i sportowy na bardzo korzystnych warunkach
• Zmianowy system pracy d/n

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości kasyna
• Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzinnym zmianowym DZIEŃ/NOC
• Doświadczenie nie jest wymagane
• Otwartość na kontakt z klientem

CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy

Administrator danych - Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. adres do korespondencji: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa.

Inspektor ochrony danych
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawie ochrony swoich danych osobowych i ochrony swoich praw

Cele i podstawy prawne przetwarzania Państwa danych:
a. prowadzenie rekrutacji, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda),
b. wypełnianie obowiązków prawnych wynikających z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (dotyczy tylko kandydatów - cudzoziemców), podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek prawny);
c. obsługa prawna, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes – obsługa prawna).

Odbiorcy danych
- Administrator będzie przekazywał Państwa dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie obsługi informatycznej i prawnej – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
- Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z grupy administratora (tj. podmiotom z nim powiązanym), administrator udostępni Państwa dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty.

Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych
- prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania,
- prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
- inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych możecie Państwo uzyskać zwracając się pod adres: rekrutacja_zprsa.pl

Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy zachowali Wasze CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następujące zgody.

Proces rekrutacji pracowników – zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

Przyszły proces rekrutacji pracowników – zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych spółkom z grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A. – zgoda
Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom należącym do grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A (tj. podmiotów powiązanych z tą spółką) dla celów prowadzenia przez te podmioty obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Możecie Państwo wycofać zgody w każdym czasie, wysyłając mail pod adres: rekrutacja_zprsa.pl Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to lider na rynku kasyn w Polsce i firma o ugruntowanej pozycji w branży gastronomiczno – rozrywkowej.
ZPR S.A. należy do holdingu Grupy ZPR Media - jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.
... czytaj więcej