To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca inżynieryjna, techniczna w Grodzisk Mazowiecki.

Inżynier Jakości Dostawców

9 000 - 11 000 zł/mies.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie analiz FMEA, opracowanie i wdrażanie planów kontroli
  • Pomoc w usuwaniu zagrożeń na etapie APQP w celu osiągnięcia ustalonych celów,
  • Analiza wskaźników jakości dostawców - dbanie o działania aktywizujące dostawców do osiągnięcia ustalonych celów,
  • Rozpatrywanie reklamacji Klienta: wewnętrzna koordynacja procesu, raportowanie 8D

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia w branży odlewniczej
  • Min. 3 lata pracy w dziale Jakości/Inżynierii/Projektów
  • Bardzo dobra znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, APQP
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i decyzyjne,
  • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Pracę w godzinach 07:00 - 15:00 lub 08:00-16:00
  • Możliwość rozwoju umiejętności inżynierskich, a także organizacyjnych
  • Pracę w ambitnym zespole, w którym panuje dobra atmosfera pracy i wysokie standardy etyczne
  • Bogaty wachlarz benefitów pracowniczych

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 13:42, 30 czerwca 2020
  • Wyświetleń:2076
  • ID ogłoszenia: 598391799

Ogłoszenia użytkownika Gi Group