To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Inspektor (mechanik) samochodowy

3-2-1 SPRZEDANE! jest częścią Grupy OLX. Razem z OTOMOTO chcemy zmienić rynek sprzedaży samochodów używanych w Polsce, tak aby proces sprzedaży był prosty, szybki i komfortowy.

Do punktu skupu aut poszukujemy osoby na stanowisko inspektora samochodowego z szeroką wiedzą techniczną i dobrym podejściem do klienta. Chcesz z nami budować nowy biznes? Aplikuj!

Zadania:

  • Przeprowadzenie szybkiej i rzetelnej inspekcji pojazdów,
  • Obsługa klienta (potencjalnego sprzedawcy pojazdu), w tym: powitanie klienta, przeprowadzenie go przez cały proces inspekcji i przedstawienie jej wyników, wskazanie klientowi mankamentów pojazdu i wyjaśnienie wpływu danej szkody na obniżenie wartości rynkowej, odpowiedź na pytania klienta dotyczące pojazdu,
  • Przekazanie informacji technicznych osobie zajmującej się negocjacjami z klientem.

Oczekujemy:

  • Umiejętności sprawdzenia i oceny ponad 100 parametrów samochodu używanego, np.:

· Stan powłoki lakierniczej – oryginalny vs powtórnie malowany,

· Integralność pojazdu – wypadkowy vs bezwypadkowy,

· Stan silnika – oceniane w skali od 1 do 5,

· Stan skrzyni biegów, układu napędowego i zawieszenia – oszacowanie aktualnego stanu i wszelkich wymaganych napraw lub wymiany.

  • Umiejętności oszacowania i oceny trudno dostępnych elementów pojazdu na podstawie takich czynników jak: kolor dymu, gęstość i konsystencja oleju, odgłosy silnika, odgłosy zawieszenia, odgłosy sprzęgła, itp.,
  • Umiejętności dokonania tego typu inspekcji w ograniczonym przedziale czasowym – ok. 30 minut,
  • Dbałości o szczegóły i umiejętności wydania jasnej opinii i komentarza na temat stanu każdej części pojazdu,
  • Umiejętności oszacowania kosztu remontu lub naprawy samochodu przy uwzględnieniu wytycznych ze sprawozdania z inspekcji,
  • Umiejętności oceny jakości pojazdu zgodnie z praktykami przedsiębiorstwa i praktykami rynkowymi przy użyciu intuicji i dostępnych danych,
  • Pomocy przy tworzeniu i stosowaniu najlepszych praktyk w procesie inspekcyjnym w celu zapewnienia najniższego możliwego poziomu błędu i największej dokładności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowie o pracę,
  • Wynagrodzenie 3800 - 4400 + 10% premii kwartalnej
  • Dodatki pozapłacowe (karta sportowa, pakiety medyczne, ubezpieczenie zdrowotne itp.),
  • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna samochodów na polskim rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez aktualnego CV nie będą rozpatrywane.

  • Dodane o 13:51, 26 maja 2020
  • Wyświetleń:8862
  • ID ogłoszenia: 538764854

Ogłoszenia użytkownika OLX