To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Hydraulik-Praca-Niemcy-Darmowe zakwaterowanie-13 €/godz. + dieta

8 000 - 10 000 zł/mies.

FARA Gießen GmbH jest niemiecką renomowaną firmą z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej na terenie Niemiec oraz rekrutacją stałą na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz pracą specjalistyczną dla przedsiębiorstw. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz stabilnego pracodawcy.

Dla naszych klientów we Frankfurcie nad Menem i okolicach poszkujemy kandydatów na stanowisko pracy:

HYDRAULIK

 Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)

- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca

- stawka godzinowa brutto od 13€ brutto + dieta 15 - 20€ netto za każdy przepracowany dzień

- bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny

- bezpłatne zakwaterowanie (pokój 1- 2 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)

- urlop wypoczynkowy: 24 dni (2 dni za każdy przepracowany miesiąc)

- odzież oraz obuwie robocze

- możliwość pobierania zaliczek po pierwszym pełnym przepracowanym tygodniu

- opiekę polskich konsultantów

 Wymagamy:

- znajomości języka niemieckiego umożliwiającej komunikowanie się

- wykształcenie jako hydraulik lub doświadczenie zawodowe w branży

- samochód (mile widziane)

 Obowiązki:

- umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

- instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanych

- montaz sieci odpływowych

- klimatyzacje

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych na maila renata.trouet(at)fara.de lub kontakt telefoniczny 491 - pokaż numer telefonu - 32622 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00.

  • Dodane o 16:50, 10 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:312
  • ID ogłoszenia: 617866232

Ogłoszenia użytkownika Renata