To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hostessa w Kraków.

Host na 10dniowe zlecenie

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 11:36, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525617251

DNA-agencja hostess, modelek i pracy tymczasowej zatrudni 2 mężczyzn w roli hosta na event 10dniowy w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków, Plac Szczepański

Termin zlecenia : 26.04-5.05, praca w godzinach 10-19

Stawka: 18 zł/h netto

Zadania 1 hosta:
-obsługa recepcji w namiocie przekazywanie materiałów informacyjnych,
-pomoc w instalowaniu aplikacji na telefonach

Zadania 2 hosta:

-witanie gości i zapraszanie do wzięcia udziału w konkursie

-praca w stroju taksówkarza

Wymagania:
-miła aparycja
-komunikatywność
-doświadczenie pracy przy eventach

-język angielski w stopniu komunikatywnym

Aplikujących na w/w stanowiska prosimy o wysłanie CV + dwóch zdjęć sylwetki przez portal olx.pl.

W wiadomości proszę wskazać na które stanowisko Pan aplikuje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyświetleń:587

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka

Brak zdjęcia