To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Handlowiec Sprzedawca

Kraków, Małopolskie, Bronowice Dodane o 11:07, 26 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525642951
3 700 zł/mies.

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA

ZADANIA KLUCZOWE:

-bieżąca obsługa klienta ,realizacja zamówień

-współpraca z dostawcami i pracownikami w celu składania zamówień towarów

-analizy zakupowe i sprzedażowe

-pozyskiwanie nowych klientów,sporządzanie ofert

-wystawianie faktur i dokumentów

-rozwijanie sprzedaży tradycyjnej i internetowej

WYMAGANIA:

-otwartość na zmiany i zdolność przystosowania się do nowych sytuacji

-doświadczenie w rozwoju sprzedaży

-odpowiedzialność za polityką handlową

-kreatywność ,inicjatywa i samodzielność w działaniu

-zdolność planowania i koordynowania wielu zadań jednocześnie

-znajomość j.angielskiego

-znajomość branży upominki gadżety drobne agd-dodatkowy atut

-prawo jazdy

OFERUJEMY:

-praca w stabilnej firmie o bardzo dużym potencjale rozwoju

-możliwość przejęcia funkcji kierowniczej ,managerskiej

-możliwość udziału w targach w Azji i Europie

-umowa o pracę ,wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników /możliwość udziału w zyskach/

Wyświetleń:1396