To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kraków.

Gwarantujemy 2700 netto podstawy, prowizja zależy od Ciebie!

4 000 - 8 000 zł/mies.

Co powinieneś o Nas wiedzieć?

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym zatrudniamy ludzi różniących się wiekiem, narodowością, poglądami, znajomością języków, a także charakterami. Ludzi, którzy swoimi zdolnościami, zaangażowaniem, doświadczeniem udowadniają, że niemożliwe nie istnieje, a wspólnie można osiągnąć wszystko.

Miejsce to staramy się udoskonalać, dlatego poszukujemy kolejnych osób, które zasilą Nasze zespoły.

Codzienne zadania na oferowanym stanowisku:

- Telefoniczny kontakt z Klientem znajdującym się w gotowej bazie;

- Z racji szerokiej oferty aktywna sprzedaż poszczególnych produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta

- Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

- Wspólna praca nad rozwojem działu

Udowadniamy, że sprzedaż to nie tylko sztywne cyferki, które określają Twoją wartość. Dla Nas liczy się jednostka, w którą inwestujemy czas, doświadczenie, a także wiedzę nabytą przez wszystkie lata Naszej działalności.

Możemy zaoferować:

- Wynagrodzenie w postaci podstawy i prowizji (podstawa - stawka godzinowa 16 zł netto (studenci 21 zł netto), a do tego prowizja 2500 netto i więcej)

- Pracę w godz. 8-16 (pełny etat, 5 zmian w miesiącu popołudniowych w godz. 12-20, 1 weekend w miesiącu pracujący)

- Pracę w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie

- Umowę zlecenie/umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)

- Dofinansowanie do karty Multisport

- Konkursy z nagrodami bezpośrednio w zespole, w którym będziesz pracował

Na czym szczególnie Nam zależy?

- Umiejętności sprzedażowe/negocjacyjne;

- Umiejętność rozmowy z klientem i aktywne reagowanie na jego potrzeby

- Pozytywne nastawienie, szczególnie na początku Naszej drogi

Jeżeli czujesz, że wspólnie możemy zbudować coś fajnego, aplikuj!

  • Dodane o 14:59, 10 lipca 2020
  • Wyświetleń:2062
  • ID ogłoszenia: 614700711

Ogłoszenia użytkownika Edyta