To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Sopot.

Focus Hotel Premium Sopot zatrudni - Recepcjonista / Recepcjonistka

Sopot, Pomorskie, Centrum Dodane o 11:49, 23 lutego 2018, ID ogłoszenia: 235603673

Nowo powstający Focus Hotel Premium Sopot zatrudni - Recepcjonista / Recepcjonistka.

Oczekiwania wobec kandydatów:

* Wykształcenie średnie
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego mile widziana
* Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów zarządzania hotelem (PMS) będzie dodatkowym atutem
* Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
* Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
* Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:

* Bieżąca obsługa recepcji
* Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
* Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
* Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
* Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
* Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci
* Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Oferujemy:

* Pracę pełną wyzwań w nowym obiekcie w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
* Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie cv ze zdjęciem.

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Recepcja – Sopot

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Focus Hotels S.A."

Wyświetleń:8936
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika MZbytniewski

Brak zdjęcia

Osobę na zmywak i do pomocy w kuchni

Pomoc kuchenna / zmywak

17 kwi

pakowaczka DF44

Maszyny i urządzenia dla firm

30 mar

18 000 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika