To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Gliwice.

Elektryk/elektromonter w kopalni | Od 2 800 zł netto/m-c na start

3 400 - 5 400 zł/mies.

Poszukujemy utalentowanych elektryków i elektromonterów do pracy na powierzchni oraz w kopalniach pod ziemią.
Baza firmy znajduje się w Gliwicach, praca na terenie zakładów w GOP.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
Zarobki netto:

• z uprawnieniami SEP >1kV i z zakresu urządzeń przeciwwybuchowych Ex: od 3 000 zł do 4 000 zł netto miesięcznie
• bez uprawnień: 2400 zł netto miesięcznie (13,87 zł/h brutto + premia uznianiowa) przez pierwsze trzy miesiące, po zdobyciu uprawnień jak wyżej.
• za każdy zjazd pod ziemię bon Sodexo o wartości 20 zł - przy średnio 20 zjazdach w miesiącu to dodatkowe 400 zł.

Zakres obowiązków:
• Rozbudowa i konserwacja sieci oraz systemów elektrycznych, w tym w kopalniach pod ziemią;
• Praca w wymiarze 168 h miesięcznie.

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera;
• Gotowość do pracy pod ziemią;
• Dla pracowników spoza Polski: znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
• Stabilną i stałą pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę;
• Bezpłatny nocleg, jeśli potrzebny;
• Bon Sodexo o wartości 20 zł za każdy zjazd pod ziemię, do wykorzystania w sklepach w całej Polsce;
• Dla pracowników bez uprawnień możliwość ich zdobycia na koszt pracodawcy:
• uprawnienia SEP >1kV (po 3 miesiącach) oraz >1 kV i >6 kV (po 12 miesiącach);
• uprawnienia SEP z zakresu urządzeń przeciwwybuchowych Ex;
• świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektromagnetycznych na stanowisku eksploatacji podziemnej.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie kilku zdań o sobie pod adres: rekrutacja[at]dobraagencja.com lub kontakt pod numerem telefonu: + 485 - pokaż numer telefonu - (Andrzej).

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dobra Agencja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-013, ul. Lindleya Williama Heerleina 16. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://oferty.dobraagencja.com/static/privacyPolicy.pdf.

  • Dodane o 16:24, 21 lutego 2020
  • Wyświetleń:791
  • ID ogłoszenia: 352166770