Obserwuj

Elektryk do działu Utrzymania Ruchu

Zawadzkie, strzelecki, Opolskie Dodane o 09:05, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 376192469
Track Tec Koltram sp. z o.o. Zakład w Zawadzkiem zatrudni
ELEKTRYKA do działu Utrzymania Ruchu

zakres obowiązków:
• naprawa urządzeń elektrycznych,
• konserwacja sieci elektrycznych,
• dokonywanie przeglądów i remontów maszyn

wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika) lub zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem zawodowym,
• uprawnienia SEP do 1kV,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętności czytania schematów elektrycznych,
• praca na wysokości powyżej 3 m

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, docelowo na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, system premiowy, pakiet socjalny, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika rekrutacja

Brak zdjęcia

Technolog

Produkcja

15 kwi

Piecowy na Odlewni

Produkcja

12 kwi

Specjalista ds eksportu

Produkcja

12 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Zawadzkie, strzelecki, Opolskie

Pokaż na mapie