To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Rypin.

Elektryk-automatyk

Rypin, rypiński, Kujawsko-pomorskie Dodane o 14:54, 21 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491824359
ZATRUDNI W NOWYM

ZAKŁADZIE USZLACHETNIANIA BIAŁKA ROŚLINNEGO

na stanowisko

ELEKTRYK-AUTOMATYK

Miejsce pracy :OSIEK

ZADANIA:

utrzymanie ruchu urządzeń pod względem elektrycznym
bieżące usuwanie powstałych awarii
montaż instalacji elektrycznych
OCZEKIWANIA :
wykształcenie minimum zawodowe
uprawnienia SEP do 1 kV
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

ZAPEWNIAMY:

umowę o pracę w stabilnej firmie
terminowość wypłat
szkolenia stanowiskowe

TEL. 566 - pokaż numer telefonu - 8 24 ; 539 - pokaż numer telefonu -

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez AGROLOK Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Wyświetleń:300
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Przedstawiciel handlowy pow.

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
09:03

Przedstawiciel handlowy pow. brodnicki

9 sty

Operator ładowarki