To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Elektrotechnik

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 11:55, 23 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 521980102
Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?
Wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!
Rekrutacja na stanowisko techniczne.

oferujemy

- pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
- atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki zmianowe
- wsparcie w zakwaterowaniu
- możliwość nawiązania stałej współpracy

zadania

- praca w środowisku produkcyjnym
- diagnoza i naprawa usterek w maszynach
- analiza ewentualnych awarii
- wymiana części maszyn (mile widziane doświadczenie w spawaniu)
- przygotowywanie maszyn do procesu produkcji i czuwanie nad poprawnością ich działania

oczekujemy

- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
- wykształcenia kierunkowego
- znajomości języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
- prawa jazdy i własnego auta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:303
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Ewelina Gruszczyńska

operatorzy produkcji

Produkcja

17 maj

pracownik produkcji

Produkcja

10 maj

3 200 zł/mies.

operator maszyn

Produkcja

10 maj

pracownik/ca produkcji

Produkcja

10 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika