To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Elektromonter

Opis
ZPUE S.A. od 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2300 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.
Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Elektromonter
Miejsce pracy: Katowice

<strong>Kluczowe zadania:</strong>

• Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
• Montaż układów pomiarowych;
• Składanie obwodów zasilających i sterowniczych;
• Realizacja planu produkcyjnego.

<strong>Nasze wymagania:</strong>

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Mile widziane doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej

<strong>Co oferujemy:</strong>

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• Zmianowy system pracy;
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
• Wsparcie we wdrożeniu.
CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dołączenie klauzuli:
’Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ’.
  • Dodane o 15:33, 12 czerwca 2019
  • Wyświetleń:6
  • ID ogłoszenia: 536451761