To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Mechanik / blacharz / lakiernik w Augustów.

Elektromechanik pojazdów ciężarowych serwis Volvo & Renault Trucks

Augustów, augustowski, Podlaskie Dodane o 13:40, 16 lutego 2019, ID ogłoszenia: 512111631

Zatrudnimy elektromechanika pojazdów ciężarowych w Autoryzowanym Serwsie Volvo & Renault Trucks

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek w pojazdach ciężarowych oraz ich usunięcie
  • Znajomość obsługi komputera diagnostycznego
  • Sumienne wykonywanie obowiązków
  • Wykształcenie zawodowe w kierunku:
  • Elektromechanik lub Mechatronik samochodowy oraz pokrewne
  • Wymagane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy:
  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie

Miejsce pracy Suwałki. Chętnie przyjmiemy z okolic Suwałk dojazd autem służbowym !!

Kontakt tylko telefoniczny ewentualne CV po rozmowie telefonicznej.

tel: 607 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:255

Ogłoszenia użytkownika Gab-Trans Suwałki

Brak zdjęcia