To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Zbąszynek.

Elektromechanik IKEA Industry Zbąszynek

Zbąszynek, świebodziński, Lubuskie Dodane o 14:20, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 464940309
Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji, planowanie i realizacja harmonogramu prac remontowych naprawa, montaż i demontaż.

Kwalifikacje
• Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe w
obszarze mechanika i budowa maszyn, elektromechanika,
mechatronika, automatyka lub elektryka

• Umiejętność pracy zespołowej,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Mile widziane doświadczenie w zakresie: mechaniki i budowy
maszyn, automatyki,

• Mile widziane znajomość języka angielskiego w stopniu
komunikatywnym,

• Mile widziane uprawnienia elektryczne.

Dodatkowe informacje
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Prywatną opiekę medyczną
• Plan emerytalny
• Możliwości rozwoju
• Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
Wyświetleń:987

Ogłoszenia użytkownika Oskar